Актуелности

Позивница за предшколце

Поштовани родитељи,

Ваше дете ће ускоро постати ученик. Радоваћемо се ако поклоните поверење нашој школи да у следећим годинама заједно сарађујемо у његовом образовању и васпитању, у развоју његове личности.

Почетак школовања је важан догађај у животу породице и детета. Уз игру, и учење ће постати неизоставан део његове свакодневице, а сусрет са новим особама, вршњацима и одраслима, знатно ће проширити његов социјални простор.

Наш заједнички ЦИЉ мора бити да заволи школу, јер само дете које радо иде у школу може постати добар ученик. Стога му треба помоћи да доживи успех, развије поверење у себе и друге, покаже што више својих способности, постане свесно својих могућности.

Стога, упишите своје дете у нашу школу, а ми ћемо се потрудити да његово школовање буде улазница у свет маште, открића, дружења …..